Ankara Çayyolu Matematik Özel Ders

Ankara Çayyolu Matematik Özel Ders

Ankara çayyolu matematik özel ders için buyrun yazımıza. Matematik özel ders alanında en çok talep gören derslerin başında gelir. Çünkü matematik, zorlandığınız ve başarısızlıklarla sizi çaresiz hissettiren derslerden biridir. Hem birebir hem de zoom üzerinden özel derslerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Corona salgını süreci, hepimizi bütün dünyada olduğu gibi çok etkiledi. Eğitim, öğretim alışkanlıklarımızı da pek çok alışkanlığımız gibi değiştirmek zorunda kaldık. Ayrıca bu yöntemler hayatımızın bir parçası oldu ve farklı bir öğrenme metoduyla karşılaşmak durumunda kaldık.

Bu karamsar  tabloda öğrencilerimize yeni yöntemlerle bulmaya başladık. Farkettik ki, sessiz sakin ortamda, öğrencilerimizle birebir çalışmak, kazanımların daha iyi öğrenilmesine yardımcı oldu.

Bir de baktık ki yıllardır süre gelen sınıf ortamının dezavantajlarından bir anda daha faydalı ve daha düzenli bir öğrenme ortamında öğrencilerimizle buluşabiliyoruz.

Yüzyüze birebir derslerimizi de zoom üzerinden yapmaya başladık.

Öğrencimizin doğrudan ekranı görmesi, grafik ve yazıları, içeriği renkli ve canlı olarak izlemesi bize hızlı ve etkin öğrenme ortamı sağladı.

Aynı zamanda ulaşım ve zaman yaratma sorunu olmaksızın sorularına, anlamadıkları konulara, ödev ve projelerine verilen desteği bulan öğrencilerimizin mutluluğu bizi yüreklendirdi. Üstelik ekipmanlarımız ve kadromuzla daha güçlü ve düzenli bir programla karşınızdayız!

Öncelikle öğrenme eksiklerinizi saptıyoruz, kişiye özel hazırlanan program ile zaman planlaması yapıyoruz. Hazırbulunuşluk seviyenize göre ders materyalleri ve içerik planlaması yapıyoruz. Daha sonrasında ise derslerimize zoom uygulaması üzerinden akıllı tahta, grafik ve renkli görseller eşliğinde başlıyoruz.

Kısaca, alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birebir ve grup derslerimizle online eğitimde yanınızdayız !..

İnternet sitemizde ve  twitter adresimizde, sizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniliklere devam ediyoruz.

p>

Ayrıca 20 dakikalık  tanışma özel dersiniz ÜCRETSİZDİR.

matematikcozumleriozelders@gmail.com mail adresi ve twitter üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çıkmış matematik soruları ve çözümleri sayfamıza erişmek için lütfen buraya tıklayınız.