Matematik Özel Ders Zoom

Matematik Özel Ders Zoom ile Daha Kolay

Matematik özel ders zoom uygulaması ve akıllı tahta uygulaması ile artık çok daha kolay. Bildiğimiz gibi matematik, alanında en çok talep gören derslerin başında gelir. Çünkü matematik, zorlandığınız ve başarısızlıklarla sizi çaresiz hissettiren derslerden biridir.

Pandemi süreci de bizi bütün dünyada olduğu gibi çok etkiledi. Eğitim, öğretim alışkanlıklarımızı da pek çok alışkanlığımız gibi değiştirmek zorunda kaldık. Üstelik bu yöntemler hayatımızın bir parçası oldu ve farklı bir öğrenme metoduyla karşılaştık.

Bu karamsar  tabloda öğrencilerimize yeni yöntemlerle buluşmaya başladık. Farkettik ki sessiz sakin ortamda öğrencilerimizle birebir çalışmak kazanımların daha iyi öğrenmemize yardımcı oldu.

Bir de baktık ki yıllardır süre gelen sınıf ortamının dezavantajlarından bir anda daha faydalı ve daha düzenli bir öğrenme ortamında öğrencilerimizle buluşabiliyoruz.

Birebir derslerimizi de zoom uygulaması üzerinden yapmaya başladık.

Öğrencimizin doğrudan ekranı görmesi grafik ve yazıları, içeriği renkli ve canlı olarak izleyebilmesi çok önemlidir. Çünkü bu, öğrencilerimize hızlı ve etkin öğrenme ortamı sağlamaktadır.

Aynı zamanda ulaşım ve zaman yaratma sorunu olmaksızın sorularına, anlamadıkları konulara, ödev ve projelerine verilen desteği bulan öğrencilerimizin mutluluğu bizi yüreklendirdi. Üstelik ekipmanlarımız ve kadromuzla daha güçlü ve düzenli bir programla karşınızdayız!

Matematik çözümleri internet sitemizde ve  twitter adresimizde sizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniliklere devam ediyoruz.

Öncelikle öğrenme eksiklerini saptıyoruz, kişiye özel hazırlanan program ile zaman planlaması yapıyoruz. Hazırbulunuşluk seviyenize göre ders materyalleri ve içerik planlaması yapıyoruz. Daha sonrasında ise derslerimize zoom uygulamasında akıllı tahta, grafik ve renkli görseller eşliğinde başlıyoruz.

Sonuç olarak alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birebir ve gurup derslerimizle online eğitimde yanınızday

z!

Ayrıca 20 dakikalık  tanışma özel dersiniz tamamen ÜCRETSİZDİR.

matematikcozumleriozelders@gmail.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çıkmış matematik soruları ve çözümleri sayfamıza erişmek için lütfen buraya tıklayınız.